Základné informácie: Presmerovanie hovorov

Presmerovanie hovorov (so službou Enterprise Voice)

Ak je vaše prostredie nakonfigurované na možnosť Enterprise Voice (Voice over IP), zobrazí sa ponuka Presmerovanie hovorov, ako je ukázané nižšie.

Ponuka Presmerovanie hovorov pre používateľov služby Enterprise Voice

Možnosť

Postup

Presmerovanie hovorov do hlasovej schránky, na iný telefón alebo iný kontakt

Kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na príkaz Presmerovať hovory na a vyberte položku Hlasová schránka, Nové číslo alebo Kontakt. Po presmerovaní hovorov telefón nebude zvoniť. Namiesto toho sa hovory automaticky presmerujú na určený cieľ. Pravidlá formátovania pri zadávaní nových čísel nájdete v téme Úprava telefónneho čísla.

Zvonenie na iné čísla v rovnakom čase, ako zvoní vaše číslo

Kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na príkaz Súčasne zvoniť na ďalšie číslo a vyberte číslo alebo kliknite na položku Nové číslo a zadajte číslo. Čísla dostupné v ponuke Súčasne zvoniť na ďalšie číslo vychádzajú z čísel, ktoré ste zverejnili na karte Telefóny v dialógovom okne Možnosti. Každé nové číslo, ktoré zadáte, prepíše existujúce číslo v ponuke Súčasne zvoniť na ďalšie číslo.

Presmerovanie nezodpovedaných hovorov do hlasovej schránky, na iné číslo alebo iný kontakt

Kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov a potom kliknite na položku Nastavenie presmerovania hovorov. V časti Presmerovanie nezodpovedaných hovorov kliknite na číslo alebo na položku Nové číslo alebo Kontakt. Ak vyberiete položku Nové číslo alebo Kontakt, kliknite na tlačidlo Konfigurovať a zadajte nové číslo alebo vyberte kontakt. Ak chcete určiť časové obdobie pred presmerovaním hovoru, v poli Zvoniť takýto počet sekúnd upravte časový interval pomocou klávesov ŠÍPKA NAHOR a ŠÍPKA NADOL.

Volanie do hlasovej schránky

Správy hlasovej schránky sa zobrazia v priečinku doručenej pošty programu Office Outlook. Ak chcete zmeniť pozdrav hlasovej schránky alebo zavolať na číslo hlasovej schránky a skontrolovať správy, kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov a potom na položku Volať hlasovú schránku. Pokyny na prístup do hlasovej schránky vrátane čísla prístupu, klapky a kódu PIN by vám mal poskytnúť správca.

Pri zadávaní telefónnych čísel zadajte smerové číslo krajiny, kód oblasti a miestne číslo. Telefónne čísla by mali obsahovať iba číslice 0123456789. Nepoužívajte alfanumerické znaky. Telefónne číslo do USA by napríklad mohlo vyzerať takto: 14255550101. Požiadavky na vytáčanie (napríklad pridanie číslice 9 pri volaní na vonkajšie číslo) špecifické pre vašu organizáciu získate od správcu systému. Ďalšie informácie nájdete v časti Telefonické hovory témy Najčastejšie otázky.

Presmerovanie hovorov (pomocou služby Vzdialené ovládanie hovorov)

Ak je vaše prostredie konfigurované pre službu Vzdialené ovládanie hovorov, pri kliknutí na tlačidlo Presmerovanie hovorov sa zobrazí ponuka uvedená nižšie.

The Call Forwarding menu for Remote Call Control users

Možnosť

Postup

Presmerovanie hovorov na iné telefónne číslo

Kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na položku Zapnúť presmerovanie hovorov a potom kliknite na číslo alebo na položku Nové číslo a zadajte nové telefónne číslo.

< Späť | Ďalej >

Snímka 10 z 11

Ďalšie informácie    nájdete v téme Prehľad funkcií presmerovania hovorov a hlasovej schránky.

Razširite poznavanje Officea
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×