Posredovanje klicev (Enterprise Voice)

Opomba:  Funkcie hlasovej schránky a presmerovania hovorov sú k dispozícii, iba ak má organizácia konfigurovanú podporu týchto funkcií. Ak si nie ste istí, ktoré funkcie programu Office Communicator 2007 sú povolené, obráťte sa na správcu systému.

Funkcie presmerovania hovorov programu Office Communicator možno použiť na presmerovanie hovorov do hlasovej schránky, na iné číslo alebo na iný kontakt. Funkcie presmerovania hovorov sú užitočné najmä pri cestovaní alebo pri práci z domu, pretože hovory môžete presmerovať podľa svojho aktuálneho umiestnenia. Ak ste mimo pracoviska, hovory možno automaticky presmerovať na spolupracovníka, aby sa dôležité hovory nestratili.

Ak nastavíte možnosti spracovania hovoru na presmerovanie hovorov, všetky prichádzajúce hovory sa automaticky presmerujú na miesto, ktoré určíte. Prichádzajúce hovory nevyzváňajú a na obrazovke počítača sa nezobrazí upozornenie.

Čo chcete urobiť?

Presmerovanie hovorov do hlasovej schránky

Presmerovanie hovorov na existujúce číslo

Presmerovanie hovorov na nové číslo

Presmerovanie hovorov na kontakt

Presmerovanie hovorov do hlasovej schránky

  • V hlavnom okne programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na položku Presmerovať hovory na a potom kliknite na položku Hlasová schránka.

Položky hlasovej schránky sa zobrazia na dvoch miestach programu Office Outlook: v priečinkoch Doručená pošta a Vyhľadávacie priečinky pod názvom Hlasová pošta.

Na vrh strani

Presmerovanie hovorov na existujúce číslo

  • V hlavnom okne programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na položku Presmerovať hovory na a vyberte číslo.

Čísla zobrazené v ponuke Presmerovať hovory na sú založené na telefónnych číslach, ktoré konfigurujete na karte Telefóny v dialógovom okne Možnosti programu Communicator. Ďalšie informácie nájdete v téme Nastavenie možností telefónu.

Na vrh strani

Presmerovanie hovorov na nové číslo

  1. V hlavnom okne programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na položku Presmerovať hovory na a kliknite na položku Nové číslo.

  2. V poli Telefónne číslo zadajte telefónne číslo na presmerovanie hovorov. Pokyny týkajúce sa formátu nového čísla nájdete v téme Úprava telefónneho čísla.

Na vrh strani

Presmerovanie hovorov na kontakt

  1. V hlavnom okne programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na položku Presmerovať hovory na a kliknite na položku Kontakt.

  2. V dialógovom okne Výber kontaktu dvakrát kliknite na kontakt v zozname kontaktov alebo do poľa Hľadať zadajte meno osoby alebo e-mailovú adresu a potom dvakrát kliknite na kontakt v table Výsledky hľadania.

  3. Kliknite na tlačidlo OK.

Pomembno:  Presmerovať hovory na a Zvoniť na ďalšie číslo sa vzájomne vylučujú. Ak program Communicator nastavíte na presmerovanie hovorov, predchádzajúce nastavenia možnosti Súčasne zvoniť na ďalšie číslo sa už nepoužijú. Ak program Communicator nastavíte na možnosť Súčasne zvoniť na ďalšie číslo, existujúce nastavenia možnosti Presmerovať hovory na sa už nepoužijú.

Opomba:  Ak presmerujete hovor na kontakt, ktorý používa program Office Communicator 2005, kontakt prijímajúci presmerovaný hovor bude v zozname hovorov vidieť vaše meno kontaktu, nie meno volajúceho.

Na vrh strani

Razširite poznavanje Officea
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×