Nastavitve posredovanja klicev za daljinsko upravljanje klica

Keď je vaša organizácia konfigurovaná pre vzdialené ovládanie hovorov, môžete zapnúť alebo vypnúť presmerovanie hovorov, špecifikovať číslo, na ktoré sa majú hovory presmerovať, a vybrať predvolené zariadenie pre odchádzajúce hovory.

Opomba: Presmerovanie hovorov je dostupné, iba ak ho vaša organizácia podporuje. Ak si nie ste istí, ktoré funkcie programu Office Communicator 2007 sú povolené, obráťte sa na správcu systému.

Presmerovanie hovorov

  • V hlavnom okne programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov, ukážte na položku Zapnúť presmerovanie hovorov a potom vykonajte jeden z týchto krokov:

    • Kliknite na jedno z čísiel zobrazených v zozname. Dostupné sú tie čísla, ktoré ste už nakonfigurovali pomocou dialógového okna Možnosti a karty Telefón alebo zadali pomocou príkazu Nové číslo.

    • Kliknite na príkaz Nové číslo a zadajte nové číslo na presmerovanie hovorov. Pokyny týkajúce sa formátu nového zadávaného čísla nájdete v časti Úprava telefónneho čísla.

Nastavenie preferovaného telefonického zariadenia

  1. V hlavnom okne programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Presmerovanie hovorov a potom na položku Nastavenie presmerovania hovorov.

  2. V časti Odchádzajúce hovory vyberte v rozbaľovacom zozname Moje preferované telefonické zariadenie položku Telefón alebo Počítač. Ak sa rozhodnete pre hovor z počítača, musíte mať k dispozícii náhlavnú súpravu, reproduktory a mikrofón alebo ekvivalentné zariadenie.

Na vrh strani

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×