Klicanje glasovne pošte in spreminjanje pozdravov

Opomba : Funkcie presmerovania hovorov služby Enterprise Voice vyžadujú, aby boli vo vašej organizácii povolené možnosti služby Enterprise. Ďalšie informácie nájdete v časti Prehľad funkcií presmerovania hovorov a hlasovej schránky.

Ak je program Office Communicator 2007 R2 konfigurovaný pre službu Enterprise Voice (nazývanú aj zjednotená komunikácia), môžete zavolať do svojej hlasovej schránky a skontrolovať správy alebo zmeniť jej pozdrav. Správy hlasovej schránky sa zobrazia aj v priečinku Doručená pošta programu Office Outlook. Pokyny na nastavenie hlasovej schránky zvyčajne zasiela správca systému v e-mailovej správe.

Volanie do hlasovej schránky

  1. Kliknutím na tlačidlo Presmerovanie hovorov a následným kliknutím na položku Volať hlasovú schránku zavolajte na server hlasovej schránky.

  2. Pomocou klávesnice na vytáčanie dostupnej v okne Konverzácia alebo klávesnice počítača zadajte kód PIN.

Zmena pozdravov

  1. Kliknutím na tlačidlo Presmerovanie hovorov a následným kliknutím na položku Zmeniť pozdravy zavolajte na server hlasovej schránky.

  2. Pomocou klávesnice na vytáčanie dostupnej v okne Konverzácia zadajte kód PIN.

  3. Podľa zobrazených výziev zmeňte svoj osobný pozdrav hlasovej schránky.

  4. Ak chcete zmeniť pozdrav pre stav Mimo pracoviska, podľa zobrazených výziev potvrďte osobný pozdrav a prejdite do hlavnej ponuky. Tu môžete zmeniť pozdrav pre stav Mimo pracoviska.

Prístupové údaje k hlasovej schránke, napríklad číslo, na ktoré treba zavolať, alebo kód PIN, zvyčajne zasiela správca systému v e-mailovej správe.

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×