Kako premakniti ali kopirati in prilepiti stik

V zozname kontaktov programu Communicator môžete presunutím myšou premiestňovať kontakty z jednej skupiny do inej. Kontakty môžete tiež kopírovať a priliepať medzi skupinami. Navyše môžete presunutím myšou premiestňovať kontakty medzi zoznamom kontaktov a zoznamom účastníkov v okne Konverzácia.

Čo chcete urobiť?

Premiestnenie kontaktu

Kopírovanie a prilepenie kontaktu

Presúvanie kontaktov medzi zoznamom účastníkov a zoznamom kontaktov

Premiestnenie kontaktu

  • Presuňte kontakt z jednej skupiny do druhej. Viac kontaktov môžete vybrať tak, že podržíte tlačidlo CTRL a kliknete na kontakty, ktoré chcete presunúť.

    Opomba: Premiestnenie kontaktu z jednej skupiny do druhej môže mať rôzne následky v závislosti od zobrazenia použitého v hlavnom okne programu Office Communicator. Ak je použité zobrazenie Zoznam kontaktov, môžete premiestňovať kontakty z jednej skupiny do druhej bez zmeny úrovní prístupu pre kontakty. Ak však premiestnite kontakty v zobrazení Úrovne prístupu alebo Správa úrovní prístupu, zmeníte povolenia, ktoré majú používatelia na informácie o vašej prítomnosti. Ďalšie informácie o úrovniach prístupu nájdete v téme Kontrola prístupu k informáciám o prítomnosti.

Na vrh strani

Kopírovanie a prilepenie kontaktu

  • Kliknite pravým tlačidlom myši na kontakt, na položku Kopírovať, kliknite pravým tlačidlom myši na skupinu, do ktorej chcete kontakt prilepiť a potom kliknite na položku Prilepiť. Ak chcete vybrať viac kontaktov, držte tlačidlo CTRL a vyberte kontakty, ktoré chcete kopírovať.

Na vrh strani

Presúvanie kontaktov medzi zoznamom účastníkov a zoznamom kontaktov

Pomocou programu Office Communicator 2007 môžete presúvať kontakty medzi zoznamom kontaktov a zoznamom účastníkov, čím poskytuje jednoduchý spôsob, ako do relácie pridať kontakty. Môžete tiež presúvať kontakty zo zoznamu účastníkov do zoznamu kontaktov, čím poskytuje jednoduchý spôsob, ako pridať kontakty do zoznamu kontaktov.

Premiestnenie kontaktu zo zoznamu kontaktov do zoznamu účastníkov

  • V zozname kontaktov myšou presuňte kontakt do zoznamu účastníkov v okne Konverzácia. Zvyčajne tak môžete urobiť počas aktívnej relácie.

Premiestnenie kontaktu zo zoznamu účastníkov do zoznamu kontaktov

  • Počas aktívnej relácie premiestnite kontakt zo zoznamu účastníkov do zoznamu kontaktov.

Na vrh strani

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×