Istočasno pokliči dodatno številko

Opomba: Funkcie presmerovania hovorov služby Enterprise Voice vyžadujú, aby vaša organizácia povolila možnosti služby Enterprise. Ďalšie informácie nájdete v téme Prehľad funkcií presmerovania hovorov a hlasovej schránky.

Prostredníctvom možnosti Súčasne zvoniť na ďalšie číslo možno určiť ďalšie telefónne číslo, ktoré má zvoniť vtedy, keď zvoní predvolené telefónne číslo. Ak napríklad cestujete alebo ste počas dňa mimo pracoviska, môžete nastaviť možnosť Súčasne zvoniť na ďalšie číslo, aby vám program zavolal na mobilný telefón. Takisto, ak nie ste prihlásení v počítači, môžete nastaviť možnosť Súčasne zvoniť na ďalšie číslo a program vám zavolá na váš mobilný telefón, aby ste sa ubezpečili, že nezmeškáte hovory. Prostredníctvom nastavenia Súčasne zvoniť na ďalšie číslo možno volať nielen na vlastné čísla, ale aj na čísla iných osôb.

Po nastavení možnosti Súčasne zvoniť na ďalšie číslo zvoní ďalšie číslo v prípade, že neprijmete prichádzajúci hovor na predvolenom zvukovom zariadení, či je to telefón s pripojením USB alebo náhlavná súprava. Ak je nastavená možnosť Súčasne zvoniť na ďalšie číslo, upozornenia na hovory sa budú na obrazovke počítača naďalej zobrazovať.

Zvonenie na viacero čísel súčasne

  • V okne programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Presmerovať hovory na, ukážte na položku Súčasne zvoniť na ďalšie číslo a vyberte jednu z týchto možností:

    • Vyberte existujúce číslo. Dostupné čísla sú založené na informácách definovaných v položke Nastavenia presmerovaného hovoru alebo v dialógovom okne Možnosti telefónu. Ďalšie informácie nájdete v téme Nastavenie možností telefónu.

    • Kliknite na položku Nové číslo, v poli Telefónne číslo zadajte číslo a kliknite na tlačidlo OK. Každé nové číslo, ktoré zadáte, prepíše existujúce číslo v ponuke Súčasne zvoniť na ďalšie číslo. Informácie o formátoch čísel a medzinárodných číslach nájdete v téme Aké telefónne čísla sú platné na volanie kontaktov? v časti Najčastejšie otázky.

Pomembno: Zavolať možno len na jedno ďalšie číslo. Možnosti Zvoniť na ďalšie číslo a Presmerovať na sa vzájomne vylučujú. Ak v nastaveniach položky Presmerovanie hovoru vyberiete možnosť Zvoniť na ďalšie číslo, žiadna z možností položky Presmerovať na, ktoré ste predtým určili, sa nepoužije.

Na vrh strani

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×