Iskanje prejšnjih pogovorov z neposrednim sporočanjem

Program Office Communicator predvolene ukladá všetky prichádzajúce a odchádzajúce konverzácie cez okamžité správy v priečinku História konverzácie aplikácie Správy programu Microsoft Office Outlook a spolupracujúceho klienta, aby ste si mohli pozrieť predchádzajúce konverzácie.

Opombe : 

  • Funkcie, o ktorých sa hovorí v tejto téme, vyžadujú integráciu s programom Outlook 2007.

  • Podľa toho, ako je program Communicator 2007 nakonfigurovaný vo vašej organizácii, nemusia byť príkazy Zobraziť históriu konverzácie a Hľadať predchádzajúce konverzácie dostupné.

Obsah tejto témy

Otvorenie priečinka História konverzácie programu Outlook 2007 z programu Communicator 2007

Hľadať predchádzajúce relácie odosielania okamžitých správ s konkrétnym kontaktom

Čo je konverzácia?

Otvorenie priečinka História konverzácie programu Outlook 2007 z programu Communicator 2007

  • V záhlaví okna programu Office Communicator kliknite na tlačidlo Ponuka, ukážte na položku Nástroje a potom kliknite na položku Zobraziť históriu konverzácie. Program Communicator aktivuje program Outlook 2007 a zobrazí priečinok História konverzácie. Potom môžete použiť program Outlook 2007 na zoradenie alebo usporiadanie konverzácií, alebo na hľadanie konverzácií podľa kľúčového slova alebo kontaktu.

Na vrh strani

Hľadať predchádzajúce relácie odosielania okamžitých správ s konkrétnym kontaktom

  • V hlavnom okne programu Office Communicator kliknite pravým tlačidlom na kontakt, ktorého predchádzajúcu reláciu odosielania okamžitých správ chcete zobraziť, a potom kliknite na položku Hľadať predchádzajúce konverzácie.

    Opomba : Tento príkaz nie je dostupný, ak neexistuje predchádzajúca relácia odosielania okamžitých správ s kontaktom.

Na vrh strani

Čo je konverzácia?

Akýkoľvek pokus nadviazať konverzáciu formou okamžitých správ je považovaný za konverzáciu a má za následok, že sa položka uloží v priečinku História konverzácie programu Outlook. Ak napríklad pošlete okamžitú správu niekomu, kto neodpovie, položka konverzácie sa aj tak uloží v priečinku História konverzácie. Okrem toho, ak odpoviete na pozvanie okamžitej správy alebo ste súčasťou konferencie formou okamžitých správ, položka sa uloží v priečinku História konverzácie programu Outlook.

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×