Iskanje in dodajanje stika na seznam stikov

Ak chcete v programe Office Communicator vyhľadať ľudí, ktorých chcete pridať do zoznamu kontaktov programu Office Communicator, môžete použiť pole Hľadať. Mená z tably Výsledky hľadania potom presuňte do zoznamu kontaktov.

Obsah tejto témy

Vyhľadanie a pridanie kontaktu do zoznamu kontaktov

Čo sa stane, keď pridáte kontakt do zoznamu kontaktov?

Vyhľadanie a pridanie kontaktu do zoznamu kontaktov

  1. V hlavnom okne programu Office Communicator napíšte do poľa Hľadať zobrazované meno alebo e-mailovú adresu osoby. Program Communicator predvolene zobrazí zoznam všetkých vyhovujúcich používateľov zo služby Active Directory Domain Service a zo zoznamu kontaktov aplikácie Správy programu Microsoft Outlook a spolupracujúceho klienta.

  2. Meno z tably Výsledky hľadania presuňte do zoznamu kontaktov. Kontakt nemožno presunúť do distribučnej skupiny v zozname kontaktov.

Na vrh strani

Čo sa stane, keď pridáte kontakt do zoznamu kontaktov?

Keď pridáte kontakt do zoznamu kontaktov, kontakt dostane upozornenie, že ste ho pridali do svojho zoznamu kontaktov. Keď do zoznamu kontaktov pridáte kontakt zo spoločnosti, je mu predvolene udelená úroveň prístupu Spoločnosť. Kontaktom mimo vašej spoločnosti je predvolene udelená úroveň prístupu Verejné. Prostredníctvom úrovní prístupu možno kontrolovať množstvo a typ informácií o prítomnosti, ktoré sú ostatným k dispozícii. Ďalšie informácie o úrovniach prístupu nájdete v téme Kontrola prístupu k informáciám o prítomnosti.

Na vrh strani

Razširite poznavanje Officea
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×