Iskanje in dodajanje stika na seznam stikov

Ak chcete v programe Office Communicator vyhľadať ľudí, ktorých chcete pridať do zoznamu kontaktov programu Office Communicator, môžete použiť pole Hľadať. Mená z tably Výsledky hľadania potom presuňte do zoznamu kontaktov.

Obsah tejto témy

Vyhľadanie a pridanie kontaktu do zoznamu kontaktov

Čo sa stane, keď pridáte kontakt do zoznamu kontaktov?

Vyhľadanie a pridanie kontaktu do zoznamu kontaktov

  1. V hlavnom okne programu Office Communicator napíšte do poľa Hľadať zobrazované meno alebo e-mailovú adresu osoby. Program Communicator predvolene zobrazí zoznam všetkých vyhovujúcich používateľov z doménových služieb Active Directory a zo zoznamu kontaktov aplikácie Správy programu Microsoft Outlook a spolupracujúceho klienta.

  2. Meno z tably Výsledky hľadania presuňte do zoznamu kontaktov. Kontakt nemôžete presunúť do distribučnej skupiny v zozname kontaktov.

Na vrh strani

Čo sa stane, keď pridáte kontakt do zoznamu kontaktov?

Keď do zoznamu kontaktov pridáte kontakt, odošle sa mu upozornenie, že ste ho pridali do svojho zoznamu kontaktov. Ak do zoznamu kontaktov pridáte kontakt z vašej spoločnosti, predvolene sa mu pridelí úroveň prístupu Spoločnosť. Kontaktom mimo vašej spoločnosti sa predvolene pridelí úroveň prístupu Verejné. Úrovne prístupu umožňujú kontrolovať množstvo a typ informácií o prítomnosti, ktoré sú dostupné ostatným. Ďalšie informácie o úrovniach prístupu nájdete v časti Kontrola prístupu k informáciám o prítomnosti.

Na vrh strani

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×