Iskanje in dodajanje skupine prejemnikov na seznam stikov

Distribučná skupina poskytuje pohodlný spôsob začatia komunikácie s viacerými kontaktmi. Prostredníctvom programu Office Communicator 2007 možno vyhľadať a pridať existujúce distribučné skupiny v službe Microsoft Active Directory Domain Service.

Obsah tejto témy

Vyhľadanie a pridanie distribučnej skupiny

Čo sa stane, keď pridáte distribučnú skupinu do zoznamu kontaktov?

Vyhľadanie a pridanie distribučnej skupiny

  1. Do poľa Hľadať napíšte zobrazovaný názov alebo e-mailovú adresu distribučnej skupiny. Program Communicator predvolene zobrazí zoznam vyhovujúcich používateľov a skupín zo služby Microsoft Active Directory Domain Service.

  2. V poli Výsledky hľadania presuňte názov distribučnej skupiny do zoznamu kontaktov programu Communicator. Distribučnú skupinu nemožno presunúť do existujúcej skupiny.

Na vrh strani

Čo sa stane, keď pridáte distribučnú skupinu do zoznamu kontaktov?

Keď do zoznamu kontaktov programu Communicator pridáte distribučnú skupinu obsahujúcu osoby z vašej spoločnosti, každému kontaktu v skupine je predvolene udelená úroveň prístupu Spoločnosť. Kontaktom mimo vašej spoločnosti je predvolene udelená úroveň prístupu Verejné. Prostredníctvom úrovní prístupu možno kontrolovať množstvo a typ informácií o prítomnosti, ktoré sú ostatným k dispozícii. Ďalšie informácie o úrovniach prístupu nájdete v téme Kontrola prístupu k informáciám o prítomnosti.

Opomba : Ak bola distribučná skupina v zozname kontaktov odstránená zo služby Active Directory, po uplynutí ôsmich hodín od času odstránenia nebudete môcť skupinu rozbaliť. Distribučná skupina však bude po dobu 24 hodín od času odstránenia naďalej k dispozícii vo funkcii hľadania programu Office Communicator.

Na vrh strani

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×