Hiter pregled:Klicanje in sprejemanje videoklicev

S kontaktmi v zozname kontaktov môžete jednoducho uskutočňovať videohovory, ale musíte mať webovú kameru. Videohovory môžete prijímať a zúčastňovať sa ich aj bez webovej kamery. V takom prípade vidíte video volajúceho, ale z vášho klienta programu Office Communicator sa video neprenáša.

Uskutočnenie videohovoru

Ako

Uskutočniť videohovor

V zozname kontaktov kliknite pravým tlačidlom myši na kontakt, ktorému chcete volať, a potom kliknite na príkaz Spustiť videohovor.

Pozvať osobu na hovor

V okne Konverzácia kliknite na tlačidlo Pozvať a potom vyberte požadovaný kontakt alebo v poli Zadajte meno alebo číslo zadajte číslo, na ktoré chcete volať.

Prijatie videohovoru

Ako

Prijať videohovor

V upozornení s pozvaním na hovor kliknite na ľavú tablu. Upozornenie sa zobrazí v pravej dolnej časti obrazovky počítača.

Odmietnuť hovor

V upozornení s pozvaním na hovor kliknite na tlačidlo Zavrieť.

Presmerovať hovor

Kliknite na tlačidlo Presmerovať a vyberte niektorú možnosť z ponuky. Ak presmerujete hovor na okamžitú správu, volajúcemu sa odošle správa o odmietnutí, otvorí sa okno Konverzácia a volajúcemu môžete odoslať okamžitú správu.

< Naspäť | Ďalej >

Snímka 9 z 11

Ďalšie informácie    nájdete v časti Uskutočňovanie a prijímanie videohovorov.

Opomba: Zvukové konferencie a videokonferencie (video s viacerými osobami) vyžadujú, aby boli v organizácii povolené funkcie konferencie. Ak si nie ste istí, ktoré funkcie sú k dispozícii, obráťte sa na správcu systému. Na nadviazanie videohovoru sa vyžaduje webová kamera. Nevyžaduje sa však pre účastníkov videohovorov a konferencií.

Razširite svoja znanja
Oglejte si izobraževanje
Prvi dobite nove funkcije
Pridružite se programu Office Insider

Vam je bila informacija v pomoč?

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za povratne informacije. Videti je, da bi vam prišla prav pomoč enega od naših Officeovih agentov za podporo.

×