Przydatne łącza w programie OneNote

Uwaga: Staramy się udostępniać najnowszą zawartość Pomocy w Twoim języku tak szybko, jak to możliwe. Ta strona została przetłumaczona automatycznie i może zawierać błędy gramatyczne lub nieścisłości. Chcemy, aby ta zawartość była dla Ciebie przydatna. Prosimy o powiadomienie nas, czy te informacje były pomocne, u dołu tej strony. Oto angielskojęzyczny artykuł do wglądu.

Ta strona jest repozytorium narzędzia i zasoby ułatwiające w pełni wykorzystać środowiska programu OneNote.

Zakładka tych witryn

Profesjonalnych deweloperów programu OneNote instytucji Edukacyjnych

Przykłady rzeczywistych

Jak uzyskać pomoc

Przyjemne wideo muzykę z dzieci dotyczące programu OneNote

Klasy i notesy personelu — najlepsze rekomendacje

Blogów

Klipy wideo

Nauka narzędzia — najlepsze rekomendacje

Nauka narzędzia witryn

Blogów

Klipy wideo

Dodatkowe blogi i klipy wideo

Ostatnio dodano

Klip wideo: Rzeki Dell szkoły i notesów zajęć programu OneNote

 • "Program OneNote ma przekształcania czytania i pisania".

 • "Moich uczniów lub studentów, w odniesieniu do ukończenia zadań domowych jest za pośrednictwem dachu".

 • "Ją oferuje ulepszone wszystkich lekcji".

 • Program OneNote eliminuje wiele "został utracony arkusza, nie wiem, gdzie jest Mój zadań domowych".

 • Papieru jest bane Moje istnienia z notesów zajęć programu OneNote, wprowadzenie materiały przekazywane w czasie i pobieranie elementów bezpośrednio do mojej nauczycieli jest o wiele łatwiejsze."


Klip wideo: Pierwszego ocen zajęć za pomocą programu OneNote, narzędzie

 • "Mierzenie — program OneNote ma przekształcania Moje nauczania i sposób uczniowie Dowiedz się,."

Szkoły międzynarodowe (publiczne) w BSD - wpływ na nauczania i nauka

 • "Lekcji i klas, które spójne naciśnij klawisz te wskazówki jest znacznie obsługiwane za pomocą programu OneNote notesy zajęć."

 • Możliwość nauczycieli zróżnicować i scaffold szkoleniowe dla uczniów lub studentów znacznie podnosi jest możliwość studentów współpracować z zasobami inaczej, jak i na poziomie własne."

 • "Uczniów lub studentów można bardziej mocno ze sobą współpracować, przytrzymaj siebie odpowiedzialności do wykonywania pracy wysokiego poziomu i udostępnianie ich pracy i nauki tak, aby wszystkie opis"wysoki poziom"wygląda."

 • "Nauczyciel ujęta w mnie ostatni tydzień (Anna ma zostały nauczania dla niemal 30 lat) Anna występują po prostu zrealizowane, że osoba ma przechowywane sztuczne pokrywką na co można zrobić uczniów lub studentów, co notesy zajęć programu OneNote i 1:1 miały tego pokrywy".

 • "Uczniów może mieć elastyczne grupowania, udostępnianie pracy, współpraca pomocy i wezwanie siebie i przejdź w tempie i w sposób, który ułatwia ich właścicielem ich nauki za pośrednictwem zasobów programu OneNote".

Znajdowanie notesy zajęć w programie OneNote

 • "W znajdowaniu Notes zajęć w programie OneNote, napotkaliśmy rombu. Dla mnie było rozwiązanie, które zaznaczyć wszystkie pola, które potrzebne tykający. Ale więcej niż, program OneNote mogą mieć wpływ nauczania i Dowiedz się, jak nic I sprzedał poprzedzające przez".

 • "Gdy osoby Załóżmy, że program OneNote uległa zmianie sposobu ich działania i korzystają z programu word"zrewolucjonizowała", należy informują prawdy i nie są wyolbrzymiania."

Dodatek do notesu zajęć programu OneNote i narzędzia do nauki naprawdę zostały zmienione życiu

 • "Następnie dodatek do notesu zajęć został wydany. To zmienić Mój świat, zarówno w klasie i w domu przekazując mnie czasu z powrotem w programie my day."

 • "To znacznie wpływ na Moje nauczania ani udzieliła mnie ponownie jednego kryterium, które nigdy nie mam wystarczającą ilość... CZAS!"

 • "Najnowszych dodanie do programu OneNote, Narzędzia do naukipomogło niektórych uczniowie najniższe zwiększyć ich rozpoznawania wyrazów wysokiej częstotliwości. Pomogło poziomu pola gry, gdy nadejdzie do czytania, stron i informacje wprowadzone do swoich notesów programu OneNote."

Program OneNote zrewolucjonizował sposób współpracy w naszym szkole!

 • "Z wprowadzaniem programu OneNote dla naszych szkoły w ciągu mniej niż rok, możemy mieć przekształcania naszych pedagogy i sposób możemy nauki i Dowiedz się,."

Program OneNote — platformy dla twórczych pomysłów, współpracę i komunikację

 • Uczniów: Program OneNote umożliwia nam możliwość tworzenia zawartości klasy z różnych perspektyw. Daje nam miejsce do komunikacji pomysłów z innymi osobami i współpracują z innymi znajomi.

Program OneNote komórki i instytucji edukacyjnych specjalne u Sammamish szkoły

 • "Jest jedną z najbardziej przydatne aspektów programu OneNote dla uczniów lub studentów niepełnosprawnych lepszą ułatwienia, z którym nauczycieli można zróżnicować zarówno ogólne i ustawienia klasy specjalne".

 • "Program OneNote również udostępnia wiele różnych narzędzi, obsługujące uczniów lub studentów niepełnosprawnych. Na przykład Narzędzia nauki programu OneNote przy użyciu czytnika immersywnej i dyktowanie oferować silniejsze dostęp do program nauczania ogólne instytucji edukacyjnych, jak te dostarczenie alternatywnych metod tradycyjnych edukacyjnych zadań, takich jak zapisywania i odczytywania."

Narzędzia nauki są gier zmieniacz dla moich uczniów lub studentów specjalne

 • "Program OneNote dla instytucji edukacyjnych specjalnych jest gier zmieniacz. To narzędzie które dosłownie Przekształcanie swojej klasy, a am I życia dowód który. "

 • "Oglądanie ich interakcji z programem OneNote i są wyświetlane sposób mają przekształcania została jedną z moim życiu największe radość"

Nasze szkoły spadła w miłości przy użyciu programu OneNote na pierwszy rzut oka

 • "Dlaczego firma Microsoft spadek miłości przy użyciu programu OneNote? Aby odpowiedzi jest łatwe: pomaga naszych dzieci. Ułatwia ich dobrą organizację. Nie jest internet access zależne bilansowania szans dla wszystkich naszych studentów."

 • "Artykule jest o bezpośredniego połączenia z cyfrowego narzędzie programu OneNote, który spełnione potrzeba, a następnie kontynuowane zwiększenia z nami tak dużo że firma Microsoft stały nierozdzielne".

Notesy zajęć programu OneNote jest ponownie zdefiniować instrukcji w mojej szkoły

 • "Notesy zajęć programu OneNote jest ponownie zdefiniować instrukcji poziomie Moje szkolnej witryny i. Wskazówki dotyczące organizacji są założenia nauczanych za pośrednictwem programu. Oczekiwań i procedury bezproblemowo poruszać się między obszarami zawartości i przydziałów ponieważ program OneNote staje się sposobem rozpowszechniać zawartości i zaprezentowania wiedzy w każdej klasy 8 klasy."


Szkoły publiczne Lynbrook cyfrowego podróży i aplikacja nieoczekiwane zmiany dowolnych danych

 • "Do przodu dwóch lat, trzech ocen i 500 urządzeń później — co jeden z naszych gimnazjum uczniów lub studentów używa Notes zajęć w programie OneNote większość ich dnia szkoły (i większość z niej korzystać w domu także). Co jedną mogą okazać się najbardziej interesującej jest, sposobu stosowania tego narzędzia powstał w czasie nauczycieli i uczniów lub studentów był używany go".

Umożliwiać za pomocą programu OneNote — można zmienić ich życia

 • "I zwykle przebiegało uczniów nie tak dobre. Następnie można był poniżej, a rozpoczęciu korzystania z programu OneNote."

Więcej klipów wideo i blogów

Rozwijaj umiejętności związane z pakietem Office
Poznaj szkolenia
Uzyskuj nowe funkcje w pierwszej kolejności
Dołącz do niejawnych testerów pakietu Office

Czy te informacje były pomocne?

Dziękujemy za opinię!

Dziękujemy za opinię! Wygląda na to, że połączenie Cię z jednym z naszych agentów pomocy technicznej pakietu Office może być pomocne.

×