Handige koppelingen voor OneNote

Opmerking: We willen u graag zo snel mogelijk de meest recente Help-inhoud in uw eigen taal bieden. Deze pagina is automatisch vertaald en kan grammaticale fouten of onnauwkeurigheden bevatten. Wij hopen dat deze inhoud nuttig voor u is. Kunt u ons onder aan deze pagina laten weten of de informatie nuttig voor u was? Hier is het Engelstalige artikel ter referentie.

Deze pagina is een opslagplaats aantal hulpprogramma's en informatiebronnen die u helpen u optimaal gebruikmaken van uw OneNote-ervaring.

Voeg een bladwijzer deze Sites 

OneNote EDU professionele ontwikkeling 

Voorbeelden van de echte wereld 

Help opvragen

Leuke muziek-video's van kinderen over OneNote

Klasse en de Personeelsnotitieblokken – bovenste aanbevelingen

Blogs

Video's

Hulpmiddel – bovenste aanbevelingen

Zal het leren van hulpmiddelen voor sites

Blogs

Video's

Aanvullende blogs en video 's

Onlangs toegevoegd 

VIDEO: de Dell School gebied en OneNote-Klasnotitieblokken

 • "OneNote heeft getransformeerd lezen en schrijven."

 • "Mijn leerlingen, studenten, wat betreft huiswerk is voltooid, is door het dak."

 • "Dit zijn alle lessen verbeterd."

 • OneNote verwijdert een groot aantal "ik mijn werkblad verloren, ik weet niet waar mijn huiswerk is."

 • Papier is de bane van mijn bestaan, en met OneNote-Klasnotitieblokken ophalen schoolbestanden doorgegeven op tijd en aspecten van rechts naar Mijn docenten aan is veel gemakkelijker."


VIDEO: eerst sorteren met OneNote hulpmiddel Class

 • "Onder lijn - OneNote heeft getransformeerd mijn onderwijs en de manier waarop die mijn leerlingen/studenten Leer."

Internationale School (openbaar) in BSD - invloed op het onderwijs en onderwijs

 • "Met lessen en klaslokaal die u kunnen deze aanbevolen procedures consistente raken wordt aanzienlijk ondersteund met behulp van OneNote-Klasnotitieblokken. "

 • Docenten kunnen onderscheiden en studie voor leerlingen en studenten scaffold is slagen enhanced als de leerlingen verkoopkans koppelen aan resources anders en op hun eigen niveau."

 • "Leerlingen/studenten kunnen meer nauw samenwerken met elkaar, houdt u elkaar verantwoordelijk voor aantrekkelijke in hoog niveau werken en hun werk delen en zal het leren van zodat ze alle weten welke"hoog niveau' eruit."

 • "Er is een docent toegelicht voor mij vorige week (zij heeft zijn onderwijs voor bijna 30 jaar) die zij heeft alleen gerealiseerd dat zij een kunstmatige lid op wat leerlingen/studenten kunnen doen heeft behouden en die OneNote-Klasnotitieblokken en 1:1 hebt die u hebt gemaakt die lid uitschakelen."

 • "U kunnen flexibele groeperingen, werk delen, samen te werken en help/uitdaging elkaar en gaat u met een snelheid en op een wijze die helpt ze de eigenaar bent van de studie tot en met de resource van OneNote hebben voor leerlingen/studenten."

OneNote-Klasnotitieblokken vinden

 • "Er is bij het zoeken naar OneNote Class Notebook, een ruit. Voor mij is dit de oplossing aan die alle vakken die nodig tikkende ingeschakeld. Maar meer dan die, OneNote kan van invloed zijn op onderwijs en zal het leren van zoals niets ik had tegenkomt voordat."

 • "Wanneer mensen Stel OneNote de manier waarop die ze werken is gewijzigd en ze gebruiken het woord 'ware revolutie teweeggebracht voortaan", moet u zich daarna realiseert dat deze de waarheid zijn vertellen en zijn niet exaggerating."

Hulpmiddelen voor leren en Add-in OneNote Class Notebook behoorlijk mijn leven zijn gewijzigd

 • "Vervolgens de Class Notebook-invoegtoepassing is uitgebracht. Dit gewijzigd Mijn wereld die beide in de klas en thuis doordat mij tijd weer in my day."

 • 'Dit is mijn onderwijs aanzienlijk beïnvloed en heeft verleend mij weer wat die ik nooit er voldoende van... TIJD!"

 • "De nieuwste toevoeging in OneNote of Hulpmiddelen voor leren, heeft geholpen bij enkele van mijn laagste leerlingen/studenten hun herkenning van hoge frequentie woorden vergroten. Dit is het veld afspelen wanneer het gaat om het lezen van pagina's en informatie in de OneNote-notitieblokken plaatsen niveau worden geholpen."

OneNote heeft heeft de manier waarop die we in onze school werken!

 • "Door de introductie van OneNote naar onze scholen, in minder dan een jaar, we hebben getransformeerd onze pedagogy en de manier waarop we leren en meer."

OneNote - een platform voor creativiteit, samenwerking en communicatie

 • Studenten: OneNote ontstaat de flexibiliteit om u te maken van inhoud in de klas vanuit verschillende perspectieven. U krijgt ons onze ideeën met anderen communiceren en samenwerken met andere klasgenoten locatie.

OneNote, Engelse EL en speciale education bij Sammamish middelbare School

 • "Een van de meest waardevolle aspecten van OneNote voor leerlingen en studenten met een beperking is de verbeterde toegankelijkheid waarmee de docenten in zowel algemene instellingen en instellingen voor speciale education klaslokaal kunnen onderscheiden."

 • "OneNote, heeft ook veel verschillende hulpmiddelen die ondersteuning bieden voor leerlingen/studenten met een handicap. Hulpmiddelen voor het leren van OneNote met moderne reader en dicteren bieden bijvoorbeeld sterker toegang tot algemene education curriculum, zoals deze alternatieve methoden voor traditionele educatieve taken zoals schrijven kunnen bieden en leesweergave."

Hulpmiddelen voor leren zijn een wedstrijd bevindt voor mijn studenten bijzonder onderwijs

 • "OneNote voor bijzonder onderwijs is een wedstrijd bevindt. Dit hulpmiddel die uw klaslokaal letterlijk kunt transformeren en ik ben leven bewijs van die. "

 • "Ze werken met OneNote te bekijken en te zien hoe ze zijn getransformeerd is een van de grootste voordelen van mijn leven"

Onze school valt verliefd met OneNote op het eerste gezicht

 • "Waarom we verliefd met OneNote vallen? Dat answer gemakkelijk is: onze kinderen is het handig. Is het handig deze georganiseerd houden. Het is niet internet access-afhankelijke, het veld afspelen voor alle onze leerlingen/studenten effenen."

 • "Onze verhaal is over een direct verbinding met een digitale hulpmiddel OneNote die voldaan behoefte aan en klikt u vervolgens bleef groeien met ons zoveel dat we panel geworden genoemd."

OneNote-Klasnotitieblokken zijn opnieuw gedefinieerd instructie op mijn school

 • "OneNote-Klasnotitieblokken zijn opnieuw gedefinieerd de instructie op Mijn site school en niveau. Organisatie-procedures worden impliciet behandeling door het programma. Verwachtingen en procedures doorlopen naadloos inhoudsgebieden en toewijzingen omdat OneNote de manier geworden om de verspreiding van inhoud en laat opvallen knowledge in elke klaslokaal 0,3-grade."


De digitale reis Lynbrook openbare scholen en de onverwachte-app die alles gewijzigd

 • "Vooruitspoelen twee jaar, drie cijfers en 500 apparaten later, elke een van onze midden school leerlingen/studenten OneNote Class Notebook gebruikt voor de meeste van de dag van de school (en meest thuis gebruiken als u ook). Wat een mogelijk vinden meest boeiende is hoe het gebruik van dit hulpprogramma heeft zich ontwikkeld in tijd docenten en studenten gebruikten deze."

Laten gebruikt u OneNote - hun leven kan worden gewijzigd

 • "Ik gebruikt om te worden van een student niet zo goed. Maar klik ik hier meegeleverd, maar ik de slag met OneNote."

Meer video's en blogs

Uw Office-vaardigheden uitbreiden
Training verkennen
Als eerste nieuwe functies krijgen
Deelnemen aan Office Insiders

Was deze informatie nuttig?

Bedankt voor uw feedback.

Hartelijk dank voor uw feedback! Het lijkt ons een goed idee om u in contact te brengen met een van onze Office-ondersteuningsagents.

×