MICROSOFT TEAMS (Безкоштовний продукт)
Повідомлення для кінцевих користувачів

Microsoft Teams (безкоштовний продукт) призначено для використання організаціями, такими як малі підприємства або групи співробітників. Якщо вас запросили до групи в Microsoft Teams (безкоштовному продукті), то група, до якої ви приєднаєтесь в екземплярі Microsoft Teams (безкоштовного продукту), вважатиметься вашою організацією у контексті цього повідомлення, і особа, яка адмініструє цю групу, буде вважатися адміністратором вашого облікового запису в Microsoft Teams (безкоштовному продукті).

 

Використання вами Microsoft Teams (безкоштовного продукту) може регулюватися політиками вашої організації, якщо такі існують. Надсилайте запити відносно конфіденційності, в тому числі будь-які запити субєктів даних, адміністраторові вашої організації. Адміністратор організації, до котрої ви приєднуєтесь, може (i) керувати вашим обліковим записом та адмініструвати його, зокрема змінювати права вашого доступу та припиняти ваш доступ, а також (ii) здійснювати доступ до ваших даних та обробляти їх, в тому числі вміст ваших повідомлень та файлів.  Ваші довідкові дані (імя, дата реєстрації, адреса електронної пошти) зможуть переглядати адміністратор та інші користувачі служб з вашої організації.

 

Коли ви використовуєте соціальні функції Microsoft Teams (безкоштовного продукту), інші кінцеві користувачі в вашій організації можуть бачити деякі з ваших дій. Щоб дізнатися більше про соціальні функції та інші функціональні можливості, ознайомтеся з документацією та вмістом сторінок довідки. Корпорація Майкрософт не несе відповідальності за правила захисту конфіденційності та забезпечення безпеки, прийняті у вашій організації.

 

До вас, як до користувача онлайнових служб Майкрософт, також будуть застосовуватись наступні документи:

 

Політика прийнятного використання
Прочитати умови використання Онлайнових служб Майкрософт.

Повідомлення про конфіденційність
Прочитати Повідомлення про конфіденційність для кінцевих користувачів.