MICROSOFT TEAMS (Ücretsiz)
Son Kullanıcı Bildirimi

Microsoft Teams (ücretsiz), küçük işletmeler veya meslektaş grupları gibi kuruluşlar tarafından kullanıma yöneliktir.  Microsoft Teams'te (ücretsiz) bir gruba katılmak için davet edildiyseniz, bu bildirimin amaçları için kuruluşunuz olarak Microsoft Teams'te (ücretsiz) katıldığınız grup görülecek ve grubu yöneten kişi Microsoft Teams'teki (ücretsiz) hesabınızın yöneticisi olarak kabul edilecektir.

 

Microsoft Teams (ücretsiz) kullanımınız, varsa kuruluşunuzun politikalarına tabi olabilir. Lütfen veri sahibi talepleri de dahil olmak üzere gizlilikle ilgili tüm sorularınızı, kuruluşunuzun yöneticisine iletin.  Katılmakta olduğunuz kuruluşun yöneticisi (i) erişiminizi değiştirme ve sonlandırma dahil olmak üzere hesabınızı kontrol edebilir ve yönetebilir ve (ii) iletişimleriniz ve dosyalarınız dahil olmak üzere verilerinize erişebilir ve bunları işleyebilir.  Dizin verileriniz (ad, kaydolma tarihi ve e-posta) yönetici ve kuruluşunuz içindeki hizmetlerin diğer kullanıcıları tarafından görülebilir. 

 

Microsoft Teams'in (ücretsiz) sosyal özelliklerini kullandığınızda kuruluşunuzdaki diğer son kullanıcılar etkinliklerinizin bazılarını görebilir. Sosyal özellikler ve diğer işlevler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen belge ve yardım içeriği sayfalarımızı inceleyin. Microsoft kuruluşunuzun gizlilik veya güvenlik uygulamalarından sorumlu değildir.

 

Microsoft Çevrimiçi Hizmeti'nin son kullanıcısı olarak aşağıdakiler de sizin için geçerli olacaktır:

 

Kabul Edilebilir Kullanım İlkesi
Microsoft Çevrimiçi Hizmetleri'nin kullanım koşullarını okuyun.

Gizlilik Bildirimi
Son Kullanıcılara Yönelik Gizlilik Bildirimini okuyun.