„MICROSOFT TEAMS“ (nemokama)
galutiniam vartotojui skirtas pranešimas

Programinė įranga „Microsoft Teams“ (nemokama) yra skirta naudoti organizacijoms, pavyzdžiui, nedidelėms įmonėms ar bendradarbių grupėms.  Jei buvote pakviesti prisijungti prie „Microsoft Teams“ (nemokama), grupė, prie kurios prisijungiate programinėje įrangoje „Microsoft Teams“ (nemokama), šiame pranešime bus laikoma jūsų organizacija, o grupę administruojantis asmuo bus laikomas jūsų „Microsoft Teams“ (nemokama) paskyros administratoriumi.

 

Naudojantis programine įranga „Microsoft Teams“ (nemokama) taip pat gali būti taikoma jūsų organizacijos strategija (jei yra). Su privatumu susijusias užklausas, įskaitant bet kokius duomenų subjektų prašymus, nukreipkite savo organizacijos administratoriui.  Organizacijos, prie kurios prisijungiate, administratorius gali: i) valdyti ir administruoti jūsų paskyrą, be kita ko, keisti ir nutraukti jūsų prieigą; ii) prieiti prie jūsų duomenų, įskaitant jūsų pranešimų ir failų turinį, bei juos tvarkyti.  Jūsų katalogo duomenys (vardas, registracijos data ir el. pašto adresas) gali būti matomi jūsų organizacijos administratoriui ir kitiems paslaugų naudotojams. 

 

Kai naudojatės programinės įrangos „Microsoft Teams“ (nemokama) socialinėmis funkcijomis, kiti galutiniai vartotojai iš jūsų organizacijos gali matyti kai kuriuos jūsų veiksmus. Norėdami sužinoti daugiau apie socialines ir kitas funkcijas, peržiūrėkite mūsų dokumentus ir pagalbos puslapius. „Microsoft“ nėra atsakinga už jūsų organizacijos privatumo ar saugumo praktiką.

 

Jums, kaip galutiniam „Microsoft“ internete teikiamų paslaugų naudotojui, taip pat bus taikomi toliau nurodyti dokumentai.

 

Tinkamo naudojimo politika Skaityti „Microsoft“ internete teikiamų paslaugų naudojimo sąlygas.

Privatumo pranešimas Skaityti galutiniams vartotojams skirtą privatumo pranešimą.