MICROSOFT TEAMS (tasuta)
lõppkasutaja teatis

Microsoft Teams (tasuta) on mõeldud kasutamiseks organisatsioonidele, näiteks väikeettevõtjatele või töökaaslaste rühmadele.  Kui teid kutsuti osalema Microsoft Teamsi (tasuta) grupis, loetakse teie Microsoft Teamsi (tasuta) gruppi selle teatise tähenduses teie organisatsiooniks ning gruppi haldavat isikut Microsoft Teamsi (tasuta) konto administraatoriks.

 

Microsoft Teamsi (tasuta) kasutamisele võivad kehtida teie organisatsiooni eeskirjad (nende olemasolul). Privaatsusega seotud päringud, sealhulgas mis tahes andmesubjekti taotlused, saatke oma organisatsiooni administraatorile.  Teie organisatsiooni administraator võib: i) kontrollida ja hallata teie kontot, sealhulgas teie juurdepääsu muuta ja seda peatada, ii) ligi pääseda teie andmetele, mis sisaldavad sideteavet ja faile, ning neid töödelda.  Teie kataloogi andmed (nimi, registreerumise kuupäev ja e-post) võivad olla teie organisatsiooni administraatori ja teiste teenuste kasutajate jaoks nähtavad. 

 

Kui kasutate Microsoft Teamsi (tasuta) sotsiaalseid funktsioone, võivad teie organisatsiooni teised lõppkasutajad teie tegevust näha. Lisateavet sotsiaalsete funktsioonide ja muude funktsioonide kohta vaadake meie dokumentatsioonist ja abistava sisuga lehtedelt. Microsoft ei vastuta privaatsuse või turvalisuse tavade eest teie organisatsioon.

 

Järgmine teave kehtib samuti teile kui Microsofti võrguteenuse lõppkasutajale:

 

Aktsepteeritava kasutuse tingimused
Lugege Microsofti võrguteenuste kasutustingimusi.

Privaatsusteatis
Lugege lõppkasutajate privaatsusteatist.