Školení Office 365 založené na scénářích

Centrum školení Office > Školení Office 365 založené na scénářích

Školení Office 365 založené na scénářích nabízí inspirativní kurzy, které vám a vašemu týmu ukážou, jak můžete změnit způsob práce. Ukážeme vám, jak ukládat soubory v cloudu, abyste se k nim dostali kdekoliv a na téměř libovolném zařízení. Předvedeme, jak můžete využívat Office 365 k týmové spolupráci – sdílet soubory a společně upravovat dokumenty uložené na OneDrivu pro firmy nebo SharePointu Online. Taky vám ukážeme, jak vy a váš tým se můžete pomocí Skypu pro firmy setkávat online a spolupracovat, jako byste byli v jedné místnosti, i když jste od sebe kilometry daleko.

Používáte PC, Mac, tablet nebo telefon? Naše školicí kurzy Možnost pracovat kdekoliv založené na scénářích vám ukážou, jak díky Office 365 můžete mít přístup ke všemu, co ke své práci potřebujete – kdekoliv a na téměř libovolném zařízení.

Já a moje dokumenty    

V tomto kurzu se dozvíte, jak používat Office 365 k ukládání souborů v cloudu a jak se k souborům potom kdekoli dostat – pomocí telefonu, tabletu, stolního počítače PC nebo Mac.

Bezproblémová spolupráce    

V tomto kurzu se dozvíte, jak vy a členové vašeho týmu můžete používat Office 365 ke spolupráci na souborech a dokumentech. Upravujte dokumenty společně v reálném čase bez ohledu na zařízení a lokalitu.

Všichni můžou pracovat na stejné stránce, bez ohledu na to, kde zrovna jsou. Naše školicí kurzy Spolupráce na obsahu založené na scénářích vám ukážou, jak můžete pomocí OneDrivu pro firmy a SharePointu Online spolupracovat na dokumentech, sdílet sestavy s partnery a být v kontaktu se zákazníky – z prakticky libovolného zařízení.

Přístup odkudkoli a sdílení souborů pomocí OneDrivu pro firmy    

V tomto kurzu se dozvíte, jak používat OneDrive pro firmy k vytváření, ukládání, synchronizaci a sdílení dokumentů s kýmkoli a prakticky odkudkoli.

Spolupráce na obsahu pomocí SharePointu Online    

V tomto kurzu se dozvíte, jak používat týmový web SharePointu Online ke sdílení souborů a spolupráci na dokumentech s lidmi z vaší organizace i mimo ni.

Zjistěte, jak Skype pro firmy usnadňuje lidem setkávat se online bez ohledu na to, kde zrovna jsou a jaké zařízení používají. Naše školicí kurzy Pořádání efektivnějších schůzek založené na scénářích vám ukážou, jak můžete jediným kliknutím zahájit schůzku nebo se k ní připojit. Taky vám ukážeme, jak využívat video, sdílení obrazovky, nahrávání a aplikaci OneNote k tomu, aby schůzky přinášely výsledky.

Komunikace podle vašich představ    

V tomto kurzu se dozvíte, jak můžete začít komunikovat bez opuštění vaší aplikace Office. Díky integraci Skypu v aplikaci můžete komunikovat pomocí rychlých zpráv, sdílet obrazovku, začít hlasový hovor nebo videochat přímo z Outlooku.

Kompletní řešení pro pořádání schůzek    

V tomto kurzu se dozvíte, jak se pomocí Skypu pro firmy můžete se svým týmem spojit odkudkoli a prakticky z libovolného zařízení. Setkávat se online můžete pomocí mobilních aplikací pro systémy Windows, Android a iOS. Nebo můžete použít libovolný telefon a připojit se ke konferenci telefonicky.

Office 365 je cílovou stanicí pro e-maily, kalendáře, soubory, kontakty a úkoly. Naše školicí kurzy E-mail a kalendář na cestách založené na scénářích vám ukážou, jak můžete na cestách pomocí inteligentních nástrojů spravovat doručenou poštu, sdílet přílohy v cloudu a koordinovat schůzky. A dozvíte se, jak pomocí Skupin Office 365 uspořádat týmovou komunikaci a soubory.

Efektivní správa e-mailu a kalendáře    

Zjistěte, jak pomocí Outlooku spravovat e-maily, časový plán a přílohy.

Sjednocení týmu pomocí Skupin Office 365 v Outlooku    

Zjistěte, jak váš tým může používat Skupiny Office 365 ke sdílení informací, spolupráci na dokumentech ve sdíleném prostoru OneDrivu, přidávání a přiřazování týmových úkolů pomocí aplikace Microsoft Planner a koordinaci časových plánů se sdíleným kalendářem.

Naše školicí kurzy Propojení týmu založené na scénářích vám ukážou, jak spolupracovat ve skupinách uspořádaných podle týmů, projektů a témat. Díky Yammeru mají týmy k dispozici centrální místo pro komunikaci, sdílení souborů a získávání aktualizací. Yammer usnadňuje přístup k existujícím informacím, omezuje duplicity a předělávání, umožňuje sdílení osvědčených postupů a spolupráci bez ohledu na organizační bariéry.

Zavedení úspěšné sítě Yammer    

Zjistěte, jak v organizaci úspěšně zavést Yammer použitím osvědčeného detailního plánu.

Pracujte jako v síti s Yammerem    

Zjistěte, jak přes Yammer spolupracovat s ostatními a využívat databázi znalostí vaší organizace.

Viz taky

Školení Office 2016

Školení pro Office 365

Sdílení Facebook Facebook Twitter Twitter E-mail E-mail

Byly tyto informace užitečné?

Výborně! Je ještě něco dalšího, co byste nám chtěli dát vědět?

Jak bychom ho mohli vylepšit?

Děkujeme vám za zpětnou vazbu.

×